درباره ما
سایت iStockphoto.ir برگرفته از سایت iStock Photo می باشد که مجموعه ای عظیم از تصاویر و گالری های کیفیت بالا را در اختیار کاربران قرار می دهد . این سایت با در اختیار داشتن مجموعه های بزرگ هنری ، موضوعی ، برداری و ... نیاز کاربران را به آسانی برآورده می نماید ، این روز ها دیگر سطح بالای طراحی ها و کیفیت مورد نیاز طراحان و مدیران وب با جستجو در موتور های جستجو بر طرف نخواهد شد ، چرا که هم اکنون آنچه به جذابیت طراحی ها کمک می کند موضوعات جدید و با کیفیت می باشد .
این مجموعه با موضوع بندی و بهره گیری از سیستم پیشرفته جستجو در کمتر از چند ثانیه نیاز کاربران را جستجو و نمایش می دهد و با استاندارد سازی تصاویر ابعاد و هزینه آن را برای مخاطبان تصویر بهینه نموده است .
این سایت با در اختیار داشتن تیم فنی مجرب و استفاده از سرور های قدرتمند برای اولین بار توانسته است این مجموعه عظیم را به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار دهد و به دلیل سازمان دهی آن کاربران به راحتی نیاز های خود را جستجو می نمایند ، چرا که یافتن یک تصویر مورد نظر در مجموعه های تصویری نیازمند بررسی و جستجوی پوشه به پوشه می باشد که خود عملی زمان بر خواهد بود .
همچنین فرایند خرید در iStock Photo بسیار ساده و کاربر پسند می باشد که تنها پس از یافتن تصویر مورد نظر خود کافی است آن را به سبد خرید اضافه و پس از نهایی کردن سفارش و پرداخت آن فایل مورد نظر را دانلود نمایید .
کلیه این فرایند ها به صورت خودکار صورت می پذیرد و بدون نیاز به صرف زمان و تایید می باشد ، در واقع در هر لحظه پس از انتخاب تصویر و پرداخت هزینه آن ، فایل اصلی در اختیار شما قرار می گیرد و قابل استفاده می باشد ، تصاویر موجود در این مجموعه قابل استفاده در طراحی سایت ، روزنامه ، مجله ، بروشور ، پوستر ، کارت ویزیت ، بنر ، استند ، تراکت و ... می باشد و به دلیل داشتن ابعاد و کیفیت بالا قابل استفاده در طراحی های ابعاد آزاد نیز می باشد که مشابه آنها در اینترنت یافت نخواهد شد ...
همچنین به زودی خدمات طراحی ، فایل های برداری ، فلش ، صوت و ... به این مجموعه اضافه خواهد شد تا بتواند نیاز های کاربران را بر طرف سازد .
ورود به سایت هنوز عضو سایت نشده اید ؟ عضویت